Този сайт използва бистквитки!
Д-р Олга Николова е новият управител на болницата
МБАЛ „Св. Иван Рилски” в Козлодуй има нов управител. Конкурсът, обявен от Общинския съвет за поста, който се проведе вчера е спечелен от досегашната завеждащ Детско отделение д-р Олга Николова. Тя поема поста от д-р Румен Тихолов, който не се кандидатира за нов мандат като ръководител на здравното заведение. Д-р Николова се пребори за поста в конкуренция с Димитър Башлиев, който заема ръководен пост в административно стопанския блок на МБАЛ.
ПРЕПОРЪКА: В сайта да има опция за ПОСТИЖЕНИЯ И НАГРАДИ.
Важно е както за гражданите така и за работещите в болницата специалисти!
Д-Р Николова, ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА МБАЛ „Св. Иван Рилски“ и на цялата медицинска колегия, която ежедневно полага грижи за опазване и подобряване здравето на пациентите!
Моля приемете и предайте моите ПОЖЕЛАНИЯ ЗА добро здраве и много щастие! Нека да се множат професионалните успехи, както и благодарностите свързани с не леката, но изпълнена с много вълнения, тревоги и напрежение в трудното ежедневие!